16.12.2014
Zastanawialiście się już, jak chcecie spędzić ferie zimowe ?
Jeśli nie macie planów to zapraszamy na Campus Zimowy 2015 !!!

16.12.2014
Zgodnie z wolą Rektorów Uczelni Medycznych w dniu 21.02.2011 r. zostało podpisane Porozumienie podejmujące współpracę polegającą na utworzeniu i realizacji Programu Mobilności Studentów Uczelni Medycznych MOSTUM.

Celem Programu jest wymiana studentów studiów stacjonarnych, których zainteresowania mogą być realizowane poza macierzystą uczelnią, poprzez odbywanie semestralnych lub rocznych studiów w innej niż macierzysta uczelni medycznej.

Więcej informacji o tym, jak wygląda rekrutacja i jakie warunki trzeba spełnić można uzyskać na stronie internetowej UMED:
http://www.umed.wroc.pl/content/diał-spraw-studenckich-mostum lub od koordynatora programu.

Koordynatorem Programu MOSTUM jest:
dr hab. Agnieszka Hałoń, prof. nadzw.- Katedra Patomorfologii

Zachęcamy do udziału w programie wszystkich studentów, którzy chcieliby zobaczyć jak wyglądają studia na innych uczelniach, poznać nowe miejsca i nowych ludzi!

16.12.2104

Kolejne seminarium w IITD!

18 grudnia 2014 r. (czwartek) o godz. 9:00 w auli Instytutu odbędzie się seminarium, podczas którego mgr Justyna Trynda (Laboratorium Doświadczalnej Terapii Przeciwnowotworowej) wygłosi wykład pt.: "Witamina D a nowotwory układu krwiotwórczego i chłonnego".

27.11.2014

Zbiórka słodyczy powoli dobiega końca.
Ostatnie dni by podzielić się słodkościami z dziećmi, bo Święty Mikołaj przybędzie do miasta już za 9 dni!!!

27.11.2014

BAW SIĘ I POMAGAJ Z NAMI! :)

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland, IVSA-Wrocław, Dolnośląskim Forum Analityków, Młoda Farmacja, PTSS-Wrocław, Samorządem Studentów UMW zapraszają na coroczną imprezę charytatywną projektu "Miś pod Szpitalną Choinkę"!

W tym roku pieniądze na prezenty dla małych pacjentów oraz wyposażenie szpitalnych świetlic zbieramy w piątek 5 grudnia 2014 r. w klubie Eter!

Czeka tam na Was moc atrakcji: wiele nagród do wygrania, świetna muzyka i wspaniałe towarzystwo!

Jak co roku czeka na was LOTERIA FANTOWA z atrakcyjnymi nagrodami
Jeden los w cenie wejścia! :)

NAGRODĄ GŁÓWNĄ W TYM ROKU JEST:
*Nagrodą główną w loterii są ekskluzywne zabiegi w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej - ufundowane przez salon KształtoSfera
BON - 600zł !
BON - 200zł !

RESTAURACJE:
* Remont Bar - vouchery o wartości 20zł x6
* Droga Mleczna - talony na dowolą kawę i deser x2
* Piec Na Szewskiej - bon na pizze x20
* Aroma - kolacja dla 2 osób x2
* Shakewave
* Karavan
* Takai Sushi - 10 zestawów sushi

KULTURA:
* Podwójne bilety do Narodowego Forum Muzyki - x 12
* Bilety do Wrocławskich Teatrów

SPORT:
*Aquamarine Dance Studio - 10 wejściówek jednorazowych, 4 karnety po 5 wejść, 2 karnety open.
* Hasta La Vista -wejściówki dwuuosobowe x10
* Wing Tsun Kung Fu - miesięczny karnet x2
* Cross- GYM miesięczny karnet na zajęcia x2
* Matchpoint - wejściówki na squasha i korty tenioswe
* Sztuki Walki Aikikai
* Pure Jatomi

ROZRYWKA:
* Sky Bowling kręgielnia - 10 voucherów na 1 h
* Sezam - .godzinne karnety na grę w bilard x 10
* Kwatera Główna - Kwatera Główna - wejściówka dla jednej osoby na dwie gry x6

GADŻETY:
* Książki wydawnictwa MEDPHARM x 30 (łączna wartość ok. 700zł!)
* Bractwo Delta - zestawy: koszulka + kubek termiczny x3
3x szczoteczka do zębów
* Bractwo Delta
3x koszulka + kubek termiczny
*Gadżety z CD Action (info wkrótce)

INNE:
* Studium Wizerunku Mary Kay

PULA EDUKACYJNA DLA WYDZIAŁU LEKARSKIEGO! :)

Każdy los za 2zł:

1 ROK
*Histologia - przedtermi dla 3 OSÓB!
*Biologia molekularna -dodatkowe punkty do egzaminu!

2 ROK
*Biochemia - doliczenie 3 punktów do wyniku końcowego egzaminu!
*Mikrobiologia - przedtermin!
*Fizjologia - przedtermin!
*Patofizjologia - poprawa oceny z egzaminu poprzez ustną odpowiedź!
*Patomorfologia - przedtermin!

3 ROK
*Diagnostyka - doliczenie 2 punktów do kolokwium zaliczeniowego!

3 ROK/4 ROK
*Farmakologia - możliwość doboru dowolnej formy egzaminu (ustna/pisemna) w dowolnym terminie w czasie sesji!
*Dermatologia - zmiana pytania podczas egzaminu!

WSTĘP:
*5zł (Medyczny, Wrocławski, Przyrodniczy i Politechnika)
*10zł - każdy spoza wymienionych uczelni

W cenie wejścia JEDEN LOS na loterię ogólną. Każdy ma szansę wygrać! :)

*CAŁA kwota zostanie przeznaczona na zakup prezentów dla dzieci i wyposażenia świetlic oddziałów szpitalnych.

Chcesz dokupić sobie los na loterię? Jest to możliwe w cenie tylko 2zł!

Można kupić maksymalnie 10 losów jednego typu :)

ZABIERZCIE ZE SOBĄ ZNAJOMYCH!
DO ZOBACZENIA :)

27.11.2014
W dniach 15 – 16 listopada br. w Gmachu Wydziału Farmaceutycznego odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Studentów Medycyny Laboratoryjnej ph.: „Młodzi Diagności w Łodzi”, której organizatorem było Łódzkie Towarzystwo Studentów Medycyny Laboratoryjnej.

27.11.2014
Zarząd STN zaprasza wszystkich chętnych Studentów do współpracy przy organizacji V Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Młodych Naukowców (V International Students' Conference of Young Medical Researchers), która odbędzie się w kwietniu 2015r.

Masz zdolności organizacyjne, umiesz poprowadzić dyskusję panelową, łatwo nawiązujesz kontakt z Kadrą Naukową i uważasz, że sprawdzisz się w roli konferansjera? W takim razie jesteś świetnym kandydatem na KOORDYNATORA SESJI NAUKOWYCH.

Zgłoś się za pomocą formularza internetowego:https://docs.google.com/forms/d/1IaZt0849gM_74sSX2m3QiroVMpB0983Eri35PKKRqIw/viewform

Praca przy organizacji i obsłudze konferencji nie jest Ci obca? Posiadasz umiejętności pracy w zespole i nie boisz się wyzwań? Doskonale! Zostań POMOCNIKIEM KOMITETU ORGANIZACYJNEGO.

Zarejestruj się:https://docs.google.com/forms/d/1ZyslzyeKIEI4umiM2NC3nyAO2nh4ZMlyNwVUQeb6ka0/viewform

Przed rejestracją, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem. Zgłoszenia przyjmujemy w terminie 10.11-30.11.2014r.

UWAGA! Wysyłając zgłoszenie, akceptujesz regulamin i zobowiązujesz się wykonać wszystkie powierzone Ci obowiązki.